O nás


Vítáme Vás na webových stránkách Delroy's Gym.


Naše tréninky jsou určeny pro širokou veřejnost - muže, ženy a děti všech věkových kategorií (kickbox, Muay Thai, kondiční box... aj.)

Tréninky pro veřejnost jsou koncipovány tak, že využívají technik a tréninkových metod různých bojových sportů, které rychle a efektivně dodají požadovaný výsledek, a't už je to zpevnění těla, úbytek váhy nebo naopak získání svalové hmoty. Tréninky Vám zábavnou formou pomohou zbavit se stresu a zároveň se naučit něco nového, jsou velmi komplexní - zahrnují posilování všech partií těla, stretching, kardiovaskulární cvičení, cvičení na zvýšení fyzické kondice. Navíc znalost základů jakéhokoliv bojového sportu Vám zvýší sebevědomí, zrychlí se vaše reflexy a reakce na různé podněty, budete vědět jak reagovat v nebezpečných situacích.

Veškeré amatérské tréninky jsou bezkontaktní. Sparring probíhá v lekcích pro pokročilé, nebo při soukromých trénincích na základě požadavku klienta.

Výuka probíhá v češtine a angličtině. Klientela je mezinárodní.

Tréninky je možné zorganizovat jako soukromé nebo polosoukromé - tzv. CEOBoxing.
Naším hlavním cílem je, abychom Vám v profesionálním a přátelském prostředí pomohli být stále v kondici.

týpek přes klandrtýpek před zrcadlemtýpek s ketlbalemtýpek a hruškatýpek na hrazděruce a tejpyprvní levá půlkadruhá pravá půlkarukavice a týpek bez hlavytypka bije týpkaobraz z tělocvičny